Nabídka ohraňovacích lisů před dokončením za akční ceny

Seznam strojů naleznete v sekci STROJE SKLADEM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice na MSV v Brně, konaném ve dnech 9 - 13. 10. 2017. Najdete nás v hale G2 stánek 39. Vystavovat budeme ovraňovací lis VARTEK AdvanceForm 3100x300, upínání horních nástrojů TEDA ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízíme Vám dodání tabulových nůžek a ohraňovacích lisů VARTEK A TEDA včetně potřebných nástrojů a příslušenství


Široký sortiment rozměrů a výkonových kapacit strojů. Jsme schopni zajistit i jiné rozměry strojů, než jsou uvedeny v katalogu výrobce. Vynikající kvalita, použité komponenty od předních renomovaných firem a velmi dobré ceny. Zajištěný kvalitní servis a technická podpora.


-   servis Vašich strojů - ohraňovacích lisů a tabulových nůžek

-   dodání nových strojů ohraňovacích lisů a tabulových nůžek 

-   Off line programovací software pro ohraňovací lisy ve 2D a 3D provedení

-   dodání jedinečných ohraňovacích lisů TEDA - výroba dlouhých "U" profilů

-   dodání ohraňovacích nástrojů EURAM a FERRARI 
- DODÁNÍ NOVÝCH STROJÚ

Kvalitní stroje za vynikající ceny

Ohraňovací lisy

Široký sortiment výkonů standardních strojů - 40-600tun, pracovní délky 1500 - 6000mm i výbavy strojů. Stroje velkých rozměrů - speciální projekty například 1000tun lisovací síly a 10000mm pracovní délky, zapojení dvou, nebo více strojů do tandemového uspořádání. Tyto stroje mají vynikající poměr ceny ke kvalitě a užitné hodnotě. Zákazníkům se snažíme nakonfigurovat stroje přesně podle potřeb jejich výroby. Již v základním provedení jsou tyto stroje ve vyšším stupni výbavy cnc řízením NexT (STEP ) italské výroby v provedení 2D nebo 3D v českém jazyce, bezpečnostním laserovou ochranou LaserSafe, rychloupínání Amada s páčkou, rychloupínání lisovníku  s automatickým ustavením lisovníku do horní polohy a možností vkládání ze spodní strany - odkaz na video -  www.youtube.com/watch?v=-_Kc5-X0iIY, nebo WILA,  zadní doraz UNIMEC  italské výroby- až 6 řízených os, cnc řízené přední podpěry a další příslušenství. Více v sekci  NABÍDKA STROJŮ A NÁSTROJŮ, kde najdete také odkazy na videa jednotlivých typů strojů. 


 

Držáky TEDA - vkládání nástrojů zespodu a jejich automatické ustavení do polohy

Ohraňovací lisy TEDA

Malé ohraňovací lisy SPEEDY od italského výrobce TEDA. Tyto ohraňovací lisy jsou prvotně určeny pro ohyby dlouhých "U" profilů z tenkého plechu. Upínání horního a spodního nástroje systemu AMADA. Tyto ohraňovací lisy mají kapacitu 160kN - pracovní délka 550mm a 180kN - pracovní délka 835mm. Provedení těchto lisů je ve dvou variantách manuální nebo řízené NC programátorem TEDA.


Tabulové núžky

Široký sortiment výkonů  - síla děleného materiálu 6-20mm , pracovní délky 2600-6000mm i výbavy strojů.  Tyto stroje mají vynikající poměr ceny ke kvalitě a užitné hodnotě. Nabízíme dvě konstrukční řešení strojů. Základním typem jsou nůžky s kyvným způsobem střihu, cnc řízená poloha zadního dorazu, délka střihu a přestavení střižné vůle. Druhou variantou je stroj s klasickým způsobem střihu, střižná traverza je vedena po masívních vodících plochách. Řídícím systémem CybTouch 6G (v českém jazyce) je řízena poloha zadního dorazu, délka střihu, velikost střižné vůle a sklon střižné traverzy.

 

Samozřejmostí je poskytování kvalitního servisu a technické podpory na nabízené stroje. 

Kontaktujte nás, rádi Vám na nami nabízené stroje a nástroje zpracujeme nabídku.

Pro financování nákupu stojů  Vám můžeme doporučit některý z produktů společnosti ČSOB LEASING, se kterou spolupracujeme.

 

- DODÁVKY OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ od renomovaních  nástrojáren                                                                                               

FERRARI a EURAM - více v sekci NABÍDKA STROJŮ A NÁSTROJŮ 


 

- SERVIS TVÁŘECÍCH STROJŮ

 - ohraňovacích lisů, tabulových  nůžek, ohýbaček plechu, zakružovaček plechu a profilů a dalších tvářecích strojů následujících výrobců:

TOSKAR , DURMA, VARTEK, HESSE, ESPE dle dohody i jiných značek (AKYAPAK, ADIRA, ERMAK, BAYKAL, GWF MENGELE, BAYELER, EHT a dalších)

Nabízíme Vám více než 20-ti letou zkušenost se servisem těchto strojů a jejich dobrou znalost.Technici společnosti absolvovali v průběhu této doby potřebná školení u výrobců těchto strojů.
 

Péče a pravidelná údržba významně přispívají k prodloužení životnosti a spolehlivosti veškerého strojního zařízení. Pravidelný servis tak pomáhá předcházet poškozením strojů, které většinou vznikají ve chvíli, kdy stroj nejvíce potřebujete. Z těchto důvodů si Vám dovolujeme nabídnout provádění pravidelných servisních prohlídek a údržby Vašich strojů.

Více v sekci produkty

 

Našim zákazníkům nabízíme uzavření "SERVISNÍ SMLOUVY" za výhodných podmínek - více v sekci PRODUKTY .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Servis řídících systemů CYBELEC DNC 10,DNC 60, 600, DU 6000, CybTouch 6, 8, 12, ModEva 10, 12,15, DNC   80, 90,  800, 880, 900                                                                                                                    

Při opravách řízení používáme originální náhradní díly výrobce řízení - CYBELEC S.A. 

Po dobu případné dílenské opravy Vám můžeme zapůjčit řízení řady CYBELEC DNC 880