Společnost ORFITECH s.r.o. byla založena v roce 2009.

 

Původním záměrem zakladatelů bylo zúročit své dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu tvářecích strojů a nabídnout kvalitní servis na stoje předních výrobců jako např. DURMAZLAR - DURMA, VARTEK, TOSKAR, ERMAK, ESPE PIESOK,  ADIRA, DAVI PROMAU,  HESSE,  BAYKAL, AKYAPAK,  GWF MENGELE, BEYLER a dalších.
Naše činnost je zaměřena především na pozáruční servis, preventivní prohlídky, celkovou údržbu a seřizování ohraňovacích lisů, tabulových nůžek, ohýbaček a zakružovaček plechu, zakružovaček profilů a dalších strojů výše uvedených výrobců. Zajišťujeme také jejich znovuuvedení do provozu včetně kompletního geometrického ustavení, seřízení a školení o obsluze a údržbě.
Po dohodě  provádíme servis na další zařízení a stroje jiných výrobců a značek.
Za dobu své praxe naši technici absolvovali potřebná školení a to jak u výrobců strojů, tak i specializované kursy z oblastí pneumatických a hydraulických prvků a obvodů.
Díky znalosti strojů a potřebné technologie nabízíme také technickou pomoc při výběru vhodného strojního zařízení.
Pro možnost nabídky komplexních služeb jsme začali nabízet také lisovací - ohraňovací nástroje a náhradní nože - čepele pro tabulové nůžky.
V současné době jsme svou nabídku rozšířili také na prodej nových strojů - ohraňovacích lisů a tabulových nůžek od tureckého výrobce VARTEK
Jde o nadstandardně vybavené stroje s vynikajícím poměrem ceny k užitné hodnotě a dvouletou zárukou.

 

 

 

 

 

 

 

www.orfitech.cz     www.orfitech.eu