3 - válcové zakružovačky

 

 

1. Tříválcová zakružovačka plechu UHSS -3

 

Jsou určeny pro zakružování středních a větších tlouštěk oceli a nerezovou ocel. Silný ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050, zařízení pro zakružování kuželů s kuličkovým ložiskem, všechny válce jsou poháněny hydromotory prostřednictvím planetových převodovek. Hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce, centrální mazací system. Lineární posuv bočních válců ovládaný pomocí hydraulických válců.  Konce válců upraveny pro možné použití na ohýbání profilů Standardní výbavou je manuální ovládání s digitální indikací polohy válců, hydraulický vyvažovací systém.                                    Jako option můžeme nabídnout NC nebo CNC řízení, elektronický vyvažovací system, chladič oleje, leštěné válce, horní a boční hydraulicky ovládaná podpěrná ramena.

 

                        

 

 

            Katalogový list Katalog UHSS3.pdf (1758140)

 

 

2. Tříválcová zakružovačka plechu UHS -3

 

Jsou určeny pro zakružování středních a menších tlouštěk oceli a nerezovou ocel. Silný ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050, zařízení pro zakružování kuželů s kuličkovým ložiskem, všechny válce jsou poháněny hydromotory prostřednictvím planetových převodovek. Hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce, centrální mazací system. Orbitální posuv bočních válců ovládaný pomocí hydraulických válců.  Konce válců upraveny pro možné použití na ohýbání profilů Standardní výbavou je manuální ovládání s digitální indikací polohy válců, hydraulický vyvažovací systém.                                    Jako option můžeme nabídnout  elektronický vyvažovací system, chladič oleje, horní a boční hydraulicky ovládaná podpěrná ramena, dvě pracovní rychlosti.

 

            

 

                                                              

 

 

                  Katalogový list Katalog UHS 3.pdf (1352991)

 

3. Tříválcová zakružovačka plechu UHST -3

Masivní konstrukce a zvláštní geometrie umožňuje používat stroj principem ohraňovacího lisu. Dalším důležitým rysem stroje UHST-3 je systém horní tvářecího válce. Vrchní tvarovací válec může být ve skutečnosti používán jako tradiční ohraňovací lis, Umožňuje dokonalé převíjení a kalibraci vyráběných trubek. Stejným způsobem je také možné získat kužele s těžkou tloušťkou ohybem několika destičkami desky. U některých pyramidových strojů se třemi a čtyřmi válci je třeba sklopit horní válec tak, aby umožnil demontáž trubky. Na stroji UHST-3 to není nutné, a proto je mnohem snadnější odstranit dokončenou trubku. Stroj UHST-3 může na každém požadovaném průměru dosáhnout nejlepšího předohybu. elký pracovní zdvih umožňuje dosažení nejlepšího výsledku ohybu. Mohou ohýbat silnější plechy v porovnání s ekvivalentními 3 nebo 4 válcovými stroji. Indukčně kalené  válce z materiálu SAE 1050 (CK 45). Dvourychlostní pracovní systém. Zařízení pro zakružování kuželů. Elektronický vyvažovací systém. Vysoká účinnost při zakružování silných plechů. Během provozu (fáze předohýbu a zakružování) zůstává deska vždy v horizontální poloze. Manipulace s materiálem je takto snadnější. Dva spodní válce se pohybují vodorovně, což znamená i nižší pracovní výšku, která vyžaduje menší základovou jámu a menší zatížení (u nejmenších modelů nepotřebujete základ). 

 

 

                 

 

 

 

                 Katalogový list Katalog UHST 3.pdf (1786816)   

 

4. Tříválcová zakružovačka plechu URM-H

 

                 

 

                Katalogový list Katalog URM-H.pdf (1730051)

 

 

5. Tříválcová zakružovačka plechu URM-S

 

                   

 

 

 

               Katalogový list Katalog URM-S.pdf (1266048)