4 - válcové zakzužovačky

 

1. Čtyřválcová zakružovačka plechu UHSS -4

Jsou určeny pro zakružování středních a větších tlouštěk oceli a nerezovou ocel. Silný ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050, zařízení pro zakružování kuželů, zakružování materiálu je pomocí horního a bočních válců poháněných hydromotory přes planetové převodovky, hydraulický nebo elektronický vyvažovací system, dvě rychlosti zakružování, hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce, centrální mazací system. Lineární posuv bočních válců ovládaný pomocí hydraulických válců.

Standardní výbavou je manuální ovládání s digitální indikací polohy válců.

Jako option můžeme nabídnout NC nebo CNC řízení, elektronický vyvažovací system, chladič oleje, leštěné válce, horní a boční hydraulicky ovládaná podpěrná ramena

 

                Katalogový list Katalog UHSS.pdf (2548843)

 

2. Čtyřválcová zakružovačka plechu UHS -4

Jsou určeny pro zakružování středních a malých tlouštěk materiálu. Silný ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050, zařízení pro zakružování kuželů,  horní  válec poháněný hydromotorem přes planetovou převodovku, boční válce ovládané pomocí hydraulických válců, pohyb po eliptické dráze , dvě rychlosti zakružování, hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce, centrální mazací system.

Stroj je vhodný pro zakružování celých kruhů, jejich částí nebo radiusových tvarů.

Standardní výbavou je manuální ovládání s digitální indikací polohy válců.

Jako option můžeme nabídnout NC nebo CNC řízení, horní a boční hydraulicky ovládaná podpěrná ramena, elektronický vyrovnávací system, leštěné válce, chladič oleje

 

            

 

           

 

              Katalogový list  Katalog UHS-4.pdf (1415663)

 

3. Čtyřválcová zakružovačka plechu UHMS - 4

Jsou určeny pro zakružování středních a menších tlouštěk materiálu. Silný ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050, zařízení pro zakružování kuželů. Horní válec je poháněn elektromotorem a planetovou převodovkou. Spodní válcová soustava poháněná systémem kloubových spojů (pohon dvěma válci). Pohyb spodního a bočních válců je ovládán pomocí hydraulických válců, stroj má hydraulický vyvažovací system, dvě rychlosti zakružování, hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce.

Standardní výbavou je manuální ovládání s digitální indikací polohy válců.

Jako option můžeme nabídnout NC nebo CNC řízení, horní a boční hydraulicky ovládaná podpěrná ramen

 

            

 

             Katalogový list  Katalog UHMS-4.pdf (2047793)

 

4. Čtyřválcová zakružovačka plechu URH - 4

Jsou určeny pro zakružování tenkých materiálu, ovlášť vhodné pro zakružování hliníkových a nerezových plechů. Masivní ocelový svařovaný rám, indukčně kalené válce z materiálu SAE 1050. Horní a spodní válec je poháněn hydromotorem a planetovou převodovkou. Pohyb spodního a bočních válců je ovládán pomocí hydraulických válců, stroj má speciální konstrukci pohybu bočních válců - kasetový system pro rychlé zakružování kruhových a eliptických tvarů, dvě rychlosti zakružování, hydraulicky sklopné rameno s ložiskem horního válce.

Standardní výbavou je cnc ovládání s digitální indikací polohy válců. Na stroji nelze vyrábět kužely.

Jako option můžeme nabídnout, hydraulicky ovládané horní podpěrné rameno.

 

          

 

5. Čtyřválcová zakružovačka plechu URM - 4

Jsou určeny pro zakružování tenkých materiálu, ovlášť vhodné pro zakružování hliníkových a nerezových plechů. Masivní ocelový svařovaný rám,  válce z materiálu SAE 1050. Horní a spodní válec je poháněn elektromotorem a planetovou převodovkou. Pohyb spodního a bočních válců je ovládán pomocí elektromotorů a trapézových šroubů. Dvě rychlosti zakružování, manuálně sklopné rameno s ložiskem horního válce.

Standardní výbavou je manuální ovládání polohy válců. Na stroji lze vyrábět kužely.

Jako option můžeme nabídnout indukčně kalené válce, digitální odečítání polohy válců, NC řízení,horní manuálně ovládané podpěrné rameno.

                      

 

         Katalogový list Katalog URH4-URM4.pdf (1192057)